Dila İplik

TR  |  ENG

KURUMSAL

Dila İplik

2005 Yılında Faruk Ölçer ve Ahmet Yetkin tarafından kurulan firmamız,tecrübesi ile tekstil sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze kadar taşımayı başarmıştır. Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren firmamız birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir.

Dila İplik, son yıllarda büyük gelişme gösteren Continuous Filament (CF), Floş, PP ve Polyester Halı iplikleri (FDY, POY, DTY, ATY) pazarında, derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisini piyasa oyuncuları arasında üst noktalara taşımayı başarmış ve tam entegre tesis haline gelip büyüme başarısına erişmiştir. Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda katma değer sağlayan, kurumsal kimliğini tüm dünyaya kabul ettirmiş birçok firma ile üretim-pazarlama konusunda başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Söz konusu pazar içerisinde yine birçok kurumsal firma ile dolaylı olarak üretim yaparak ülkemize ve sektöre katkıda bulunmaya devam etmektedir. Dila iplik,özellikle dokuma ve örme gruplarına ait ürünleri itina ile üretmekle beraber, gününde teslimat konusunda da bir hayli iddialıdır. Amacımız kaliteli üretim beraberinde, en iyi maliyet ve fiyatla tecrübelerimizi birleştirerek en üst noktada müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Dila iplik derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile de bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyecek ve büyüyecektir.

Neden Biz ?

KALİTELİ ÜRETİM

Buraya kaliteli üretim ile ilgili birkaç satır yazı gelecek. Buraya kaliteli üretim ile ilgili birkaç satır yazı gelecek.

MODERN HİZMET

Buraya modern hizmet ile ilgili birkaç satır yazı gelecek. Buraya modern hizmet ile ilgili birkaç satır yazı gelecek.

EKİP ÇALIŞMASI

Buraya ekip çalışması ile ilgili birkaç satır yazı gelecek. Buraya ekip çalışması ile ilgili birkaç satır yazı gelecek.

Dila İplik

MİSYONUMUZ

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ’ ’ Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir’ ’ . İlkesiyle Dila iplik kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan şirketimiz çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Dila iplik için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

VİZYONUMUZ

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır..